Dzień Dziecka w Więcborku

3 czerwca na Stadionie Miejskim w Więcborku odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku.

         W sobotnie słoneczne popołudnie milusińscy wraz ze swoimi rodzicami licznie zebrali się na płycie stadionu miejskiego w Więcborku by uczcić Dzień Dziecka. W tym roku MGOK w Więcborku przygotował moc atrakcji dla najmłodszych: ogromna zjeżdżalnia Dori, Tropikalny Plac Zabaw, Gigantyczne Piłkarzyki, Dmuchany Dart, Angry Birds oraz Lewitujące Kule sprawiły, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

         Dzieci zagrały w mega twistera, wzięły udział w animacjach i tanecznych zabawach w rytm dziecięcych przebojów. Ponadto przygotowano malowanie twarzy, stoisko plastyczne i   poszukiwanie skarbów.

         Każdy chętny poszukiwacz musiał znać odpowiedź na rymowaną zagadkę z różnych dziedzin życia. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymywał skarb lub wskazówkę jak go odnaleźć. Szukanie skarbów nagradzane było również słodkim poczęstunkiem, a kulminacyjnym  punktem Dnia Dziecka 2017 było oczywiście losowanie nagród. Szczęśliwcy opuścili stadion z atrakcyjnymi paczkami. 

Analiza opinii mieszkańców w sprawie zmiany nazw ulic na terenie miasta i gminy Więcbork
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 26 Burze z gradem