V runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej

W niedzielę 9 lipca w Ornecie odbyła się V runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej, nasz klub jak zwykle wystawił mocną reprezentację, która przywiozła kolejne cenne punkty.

Orneta przywitała zawodników słoneczną pogodą co sprawiło, iż zawody były bardzo widowiskowe. Jeśli chodzi o przygotowanie toru to nie pozostawiał on żadnych zastrzeżeń poza faktem, iż ulegał on szybkiemu wybijaniu co dodało dodatkowej widowiskowości całym zawodom. Mówiąc o indywidualnych osiągnięciach naszych zawodników na uwagę zasługuje na pewno Marcin Ryczek, który zajął drugie miejsce w swojej klasie. Niezaprzeczalny sukces odnieśliśmy w klasie MX 65 gdzie pierwszą lokatę zajął Wiktor Rafalski, na uwagę zasługują także Filip Pawłowski i Bartosz Ryczek, którzy po zaciętej walce uplasowali się kolejno na czwartej oraz szóstej pozycji. Jeśli zaś chodzi o kolejne sukcesy odniesione podczas zawodów w Ornecie, w klasie MX 85 pierwsze miejsce należało do Wiktora Sobiecha. Jak zwykle wysoką klasę pokazała żeńska reprezentacja naszego klubu, w osobie Weroniki Obiały, która ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium w swojej klasie. Warto zaznaczyć, że po zawodach w Ornecie Więcborski klub Motorowy umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Strefy Polski Północnej,  wyprzedzając o 274 punkty drugi Moto Klub Lizbark Warmiński oraz o 1064 trzeci Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie barw WKM Więcbork.

Poniżej prezentujemy rezultaty osiągnięte w Ornecie przez poszczególnych zawodników: