Stypendia 2016r.
W sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień dla najzdolniejszych uczniów z naszego regionu.
Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Więcborku Grażyna Witczak, pogratulowali nie tylko uczniom, ale również zebranym rodzicom.
Poniżej lista wyróżnionych uczniów z Gminy Więcbork.
SP Runowo
Klasa VI
- Sipiorski Filip – za wyniki w nauce
- Krawczyk Kinga – za wyniki w nauce
Klasa V
- Lipecka Adrianna – za wyniki w nauce
- Malek Paulina – za wyniki w nauce
SP Więcbork:
Klasa VI a
- Monika Mitura – za wyniki w nauce
- Marcelina Strycharek – za wyniki w nauce
- Wiśniewska Pola – za wyniki w nauce
- Wrzesińska Jagoda – za wyniki w nauce
Klasa VI b
- Kamińska Marta – za wyniki w nauce
- Ozimkowska Agata – za wyniki w nauce
- Paluszewska Zuzanna – za wyniki w nauce
- Szyszło Martyna – za wyniki w nauce
- Pawłowska Oliwia – za wyniki w nauce
- Klasa VI c
- Brożek Dominika – za wyniki w nauce
- Sosnowska Wiktoria – za wyniki w nauce
- Klasa VI b
- Tarka Patryk – stypendium sportowe
SP Zakrzewek
Klasa IV
- Osowski Jakub – za wyniki w nauce
Klasa V
- Cieślik Klaudia – za wyniki w nauce
- Cieślik Martyna – za wyniki w nauce
- Cziszewska Wiktoria – za wyniki w nauce
- Owczarski Marcel – za wyniki w nauce
Klasa VI
- Budnik Agata – za wyniki w nauce
- Gierszewska Kinga – za wyniki w nauce
ZS Jastrzębiec
Gimnazjum :
Klasa I
- Julia Kobus – stypendium naukowe
Klasa II
- Katarzyna Szyperska – stypendium naukowe
Klasa III
- Karolina Dura – stypendium naukowe
- Klaudia Koniszewska – stypendium naukowe
- Dominika Banach – stypendium naukowe
ZS Pęperzyn
Klasa IV
- Adrianna Oczkowska – za wyniki w nauce
- Kinga Stawicka – za wyniki w nauce
Klasa VI
- Agata Bachusz – kl. VI – za wyniki w nauce
- Tadeusz Gapiński – kl. VI – za wyniki w nauce
- Lidia Żerdzinska – kl. VI – za wyniki w nauce
Gimnazjum:
Klasa II
- Julia Schwartz – za wyniki w nauce
ZS Sypniewo
Klasa IV
- Patrycja Słoma – stypendium naukowe
- Marta Fifielska – stypendium naukowe
- Wiktoria Szweda – stypendium naukowe
- Jakub Kądziela – stypendium naukowe
Klasa V
- Marta Łobodzińska – stypendium naukowe
- Jagna Lach – stypendium naukowe
- Hubert Siuda – stypendium naukowe
Klasa VI
- Hanna Szkoda- stypendium naukowe
- Marcela Kiestrzyn – stypendium naukowe
- Patryk Megger – stypendium naukowe
Gimnazjum
Klasa I a
- Jakub Wiese- stypendium naukowe
- Daniel Osipowicz- stypendium naukowe
- Julia Grunwald- stypendium naukowe
Klasa I b
- Kacper Wiese- stypendium naukowe
Klasa II
- Weronika Rembelska- stypendium naukowe
- Nataniel Owczarski – stypendium naukowe
- Marta Wiese- stypendium naukowe
Klasa III a
- Luiza Gracz – stypendium naukowe
- Klaudia Franczak- stypendium naukowe
- Julia Kiestrzyn – stypendium naukowe
- Piotr Wiese– stypendium naukowe
Klasa III b
- Paweł Baran – stypendium naukowe
- Agnieszka Kotuniak stypendium naukowe
- Wiktoria Fedder- stypendium naukowe
Stypendium sportowe :
- Natalia Szmelter
- Paweł Baran
- Patryk Denkiewicz
Gimnazjum w Więcborku :
Klasa I A :
- Skowron Dominika – za wyniki w nauce
Klasa I B :
- Agata Żurek- za wyniki w nauce
- Kamila Sterling- za wyniki w nauce
- Hubert Mudiuk- za wyniki w nauce
- Patrycja Hinz- za wyniki w nauce
Klasa I C :
- Brączyk Małgorzata- za wyniki w nauce
- Resler Paulina- za wyniki w nauce
- Rodak Natalia- za wyniki w nauce
Klasa II B :
- Domek Maciej- za wyniki w nauce
- Kamińska Marta- za wyniki w nauce
- Kozek Katarzyna- za wyniki w nauce
- Łaznowska Karolina- za wyniki w nauce
- Pankanin Agnieszka- za wyniki w nauce
- Zaborowska Kamila- za wyniki w nauce
- Zawieja Patryk- za wyniki w nauce
Klasa II C :
- Borowiak Natalia- za wyniki w nauce
- Studzińska Zuzanna- za wyniki w nauce
- Kiedos Katarzyna- za wyniki w nauce
Klasa III A :
- Bajor Adrianna- za wyniki w nauce
- Draber Karolina- za wyniki w nauce
- Obara Aleksandra- za wyniki w nauce
- Żołądkiewicz Martyna- za wyniki w nauce
Klasa III B :
- Mudiuk Dominika- za wyniki w nauce
- Nita Rafał- za wyniki w nauce
- Mucha Miłosz- za wyniki w nauce
Klasa III C :
- Ledworowska Anna- za wyniki w nauce
- Plutka Julia- za wyniki w nauce
- Lutowska Aleksandra- za wyniki w nauce
- Kaźmierczka Magdalena- za wyniki w nauce
- Strugliński Łukasz- za wyniki w nauce
- Jasińska Natalia – za wyniki w nauce
- Dworak Angelika- za wyniki w nauce
Klasa III D :
- Marchlewicz Katarzyna- za wyniki w nauce
- Lewandowska Dominika- za wyniki w nauce
- Jedlińska Magda- za wyniki w nauce
- Maluchnik Błażej- za wyniki w nauce
- Borowicz Paulina- za wyniki w nauce
- Suder Jakub- za wyniki w nauce
- Sosnowski Kacper- za wyniki w nauce
- Śnieg Bartosz- za wyniki w nauce
- Stypa Marcelina- za wyniki w nauce