Bal Sportu i Kultury

4 lutego 2017 roku po 10 latach przerwy w Więcborku odbył się  Bal Sportu i Kultury „RYCERZ”.  Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski zorganizował bal w odpowiedzi na liczne wnioski płynące ze strony sportowców oraz działaczy kultury. Wydarzenie to było okazją do wspólnej zabawy oraz uhonorowania osób zasłużonych w ww dziedzinach. Kapituła „RYCERZA” rekomendowała do tej nagrody cztery osoby. Burmistrz Więcborka zaakceptował ten wniosek i Zarządzeniem z dnia 31 stycznia 2017 r. przyznał nagrody w dziedzinie kultury i sportu „RYCERZ” następującym mieszkańcom Gminy Więcbork:

 

  • Za osiągnięte wyniki sportowe nagrodę RYCERZA otrzymał – Wiktor Sobiech,
  • Za osiągnięte wyniki sportowe nagrodę RYCERZA otrzymał – Adrian Brączyk.
  • Za całokształt działalności w dziedzinie kultury i sztuki, promocję Gminy Więcbork na szczeblu lokalnym oraz ogólnokrajowym nagrodę RYCERZA otrzymał – Józef Walczak
  • Za całokształt dokonań sportowych, propagowania biegów, promocji Gminy Więcbork na arenie krajowej i międzynarodowej nagrodę RYCERZA otrzymał – Ryszard Kałaczyński.

 

Więcej informacji oraz zdjęcia z balu : wiecbork.pl/16906

 

 


Po kilku latach przerwy powrócił do kalendarza wydarzeń „Bal Sportu i  Kultury” . Poniżej udostępniamy regulamin przyznawania nagród i wyróżnień Burmistrza Więcborka w dziedzinie kultury i sportu „RYCERZ”. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane osobom z Gminy Więcbork za osiągnięte dokonania kulturalne oraz wyniki sportowe podczas Balu Sportu, który odbędzie się dnia 4 lutego 2017r. w Remizie Strażackiej w Więcborku. Do pobrania jest również wniosek o przyznanie nagrody/ wyróżnienia Burmistrza Więcborka w dziedzinie kultury i sportu „Rycerz”.

 

Print Friendly, PDF & Email
Wielkość czcionki
Kontrast