Kalendarz wydarzeń

Kwi
29
nie
IV Powiatowe Targi Ogrodniczo-Rolnicze SYPNIEWO ‘2018
Kwi 29@11:00 – 15:00

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy serdecznie na Targi Ogrodniczo-Rolnicze, które odbędą się na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie. Szczegóły dotyczące wydarzenia wkrótce.

Print Friendly, PDF & Email
Sie
19
nie
Andrzej Piaseczny gwiazdą Dni Więcborka 2018
Sie 19@17:00 – 18:00
Andrzej Piaseczny gwiazdą Dni Więcborka 2018

Koncert jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, Andrzeja Piasecznego będzie głównym punktem programu tegorocznych Dni Więcborka. Autor i wykonawca takich przebojów jak “Imię deszczu”, “Niecierpliwi”, “Mocniej”, “Jeszcze bliżej” “Prawie do nieba”, “Chodź, przytul, przebacz” czy “Rysowane Tobie” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością a kolejne jego piosenki od przeszło 25 lat szturmem zdobywają szczyty radiowych list przebojów.

O popularności artysty świadczą liczne nagrody, zwłaszcza te, które przyznawane są przez samą publiczność, m.in.: Telekamery, Super Jedynki, Eska Music Awards, Bursztynowy Słowik oraz sukcesy jego wydawnictw, które doczekały się statusu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt.

Oprócz własnych hitów artysta zaśpiewa także piosenki z płyty “Kalejdoskop”, na której znalazły się utwory innych wykonawców w nowych aranżacjach. Będzie więc można usłyszeć piosenki Dżemu, Varius Manx, Heya, Kayah, Myslovitz, Roberta Gawlińskiego i Edyty Bartosiewicz w wykonaniu Andrzeja Piasecznego.

Koncert, który odbędzie się 19 sierpnia na więcborskiej plaży ma ogromną szansę trafić do serc fanów z wszystkich pokoleń i stać się jednym z najciekawszych wydarzeń artystycznych lata 2018 w naszym regionie

 

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku ul. Pocztowa 2

89 – 410 Więcbork

tel.: 523896825

Print Friendly, PDF & Email
Wielkość czcionki
Kontrast