Podsuwanie osiągnięć sportowych i działalności klubu WKM Więcbork w sezonie 2018.

Sezon startów dobiegł końca, cichnie ryk silników. Kolejny raz motocrossowcy WKM dostarczyli swoim kibicom emocjonujących wrażeń  podczas minionych rozgrywek. Dzięki współpracy zespołowej osiągnęliśmy naprawdę wiele.

Na początku roku podpisaliśmy umowę sponsorską z firmą Oleje Klimowicz, która jest dystrybutorem produktów koncernu NESTE LUBRICANTS. Prezes klubu Szymon Grzegorczyk i Andrzej Klimowicz właściciel firmy podpisali umowę współpracy sponsorskiej. WKM Więcbork pierwszy raz w historii istnienia nawiązał współpracę z bardzo prestiżową  marka jaką jest NESTE LUBRICANTS.

Gmina Więcbork przekazała na działalność klubu dużą pulę środków pieniężnych oraz grunt który zostanie dołączony do powiększenia nitki toru motocrossowego w nadchodzącym sezonie 2019. To był początku sezonu i od tego momentu mogło już być tylko lepiej.

Zespołową współpracą zawodników i zarządu klubu ponownie zapisaliśmy się na kartach historii wydarzeń w Polskim Motocrossie. W sezonie 2018 klub WKM przygotował na swoim torze trzy duże imprezy motocrossowe. Nasze miasto Więcbork już na zawsze zostanie zapamiętane i kojarzone z motocrossem. Setki przejechanych godzin, hektolitry potu, tysiące litrów paliwa i ludzkie poświęcenie, tyle potrzeba aby osiągnąć sukces.

Więcborski Klub Motorowy w sezonie 2018 zdobywa :

I miejsce w Mistrzostwach okręgu Bydgoskiego w Motocrossie

II miejsce w Mistrzostwach Polski klasyfikacji Juniorskiej

III miejsce w Pucharze Polski 

IV miejsce w Mistrzostwach Polski klasyfikacji Seniorskiej

Jak wiadomo każdy sukces ma wielu ojców a lista osób, instytucji i firm które przyczyniły się do wspólnego sukcesu klubu jest naprawdę długa. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom, instytucjom, sponsorom indywidualnym, patronom medialnym, kibicom i rodzicom naszych zawodników oraz wszystkim ludziom dobrej woli za wspólny sezon 2018.

 

Zarząd Klubu WKM Więcbork.

Tekst Karol Rogalski

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Nabór wniosków o dofinansowanie
Zakup 9-osobowego mikrobusu

Wielkość czcionki
Kontrast