Kolejny sukces Karoliny, Wiktorii i Emila

W dniu dzisiejszym Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski spotkał się z finalistami XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. 7 czerwca 2022 roku drużyna z Krajeńskiego Parku Krajobrazowego reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie w etapie ogólnopolskim konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski o temacie przewodnim „O wodzie w przyrodzie”, który odbył się w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Podczas spotkania obecny był również dyrektor KPK Pan Krzysztof Wojtkowiak, który również pogratulował sukcesu młodym finalistom.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Więcborku:

Karolina Buława, Wiktoria Obara i Emil Angutek

zajęli III miejsce.

Drużyna reprezentująca Krajeński Park Krajobrazowy zmagała się z tematyką parków krajobrazowych i innych zagadnień związanych z ekologią, ochroną przyrody i środowiska.

Burmistrz pogratulował laureatom oraz Pani Ewie Iwaszkiewicz i Pani Aldonie Woźniak, które bardzo zaangażowały się w przygotowanie uczniów do konkursu.

Jest to ogromny sukces uczniów i nauczycieli, w finale zmierzyło się 16 drużyn ze wszystkich województw w Polsce. Watro nadmienić, że w XX edycji konkursu drużyna (w tym samym składzie) zdobyła również III miejsce.

Laureatka Karolina Buława odbierająca gratulacje od Burmistrza Więcborka
Wiktoria Obara odbierająca gratulacje od Burmistrza Więcborka
Emil Angutek odbierający gratulacje od Burmistrza Więcborka
Pani Ewa Iwaszkiewicz odbierająca podziękowania od Burmistrza Więcborka
Pani Aldona Woźniak odbierająca podziękowania od Burmistrza Więcborka
Laureaci i opiekunowie w towarzystwie Burmistrza Więcborka Pana Waldemara Kuszewskiego oraz Dyrektora KPK Pana Krzysztofa Wojtkowiaka
Print Friendly, PDF & Email
SYPNIEWSKA PARAFIADA
Ostatnie dni na złożenie deklaracji CEEB

Wielkość czcionki
Kontrast