PROGRAM OCHRONY ŚRODOWISKA GMINY WIĘCBORK

INFORMACJA

o programie dofinansowania na instalacje ogniw fotowoltaicznych
i kolektorów słonecznych

 

Szanowni Mieszkańcy,

Gmina Więcbork ogłasza nabór do Grupowego Programu Dofinansowań na Odnawialne Źródła Energii (Ogniwa fotowoltaiczne oraz Kolektory Słoneczne)

Mieszkańców zainteresowanych udziałem w Projekcie prosimy                o zapisanie się na listę oraz wypełnienie deklaracji mającej na celu określenie doboru instalacji OZE. Wypełnione kwestionariusze należy złożyć osobiście w Sekretariacie Urzędu Miejskiego                   w Więcborku, ul. Mickiewicza 22, w nieprzekraczalnym terminie              od 27.10.2016 r. do 25.11.2016 r. (o dacie złożenia decyduje data wpływu do Urzędu).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim                  w Więcborku w Referacie rolnictwa, ochrony środowiska i dróg –    p. Tomasz Fifielski tel. 608041665 lub u przedstawiciela firmy PROMAG – p. Mirosława Teske- tel. 513 008 519.

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 2 listopada 2016 r.    o godz. 11:00 na sali krajeńskiej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Pocztowej 2 w Więcborku.

 

Print Friendly, PDF & Email
KOMUNIKAT WOJEWODY KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Laureaci konkursu "Razem Promujemy Więcbork"

Wielkość czcionki
Kontrast