Tanecznym krokiem w sportowe życie…

         W minioną sobotę dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne do Studio Tańca Natural mogły się zaprezentować przed szeroką publicznością. Organizatorami mini turnieju tańca towarzyskiego był Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku i Studio Tańca Natural. Nagrody sponsorowali: Krajeński Park Krajobrazowy, BEMIX Sp. z o.o., Danuta Pasieka – Usługi Kucharskie i MGOK w Więcborku.

Ponad 60 zawodników stanęło na parkiecie, aby zaprezentować swoje umiejętności. Wszyscy są wychowankami Sandry Pasieki i Artura Kozara, którzy od ponad 3 lat zaszczepiają wśród najmłodszych miłość do tańca. Uczestnicy zaprezentowali się w 3 kategoriach, a rywalizowali między sobą w tańcach: walc angielski, samba, cha-cha, polka i jive. Wszyscy otrzymali gromkie brawa i upominki.

Było to ogromne przeżycie dla zawodników, ich rodziców i trenerów. Jesteśmy świadkami rodzącej się nowej gałęzi rozwoju osobistego naszych mieszkańców, która mamy nadzieję przejdzie do tradycji i pozwoli, aby o naszym Więcborku za sprawą małych, średnich i dużych tancerzy było głośno również na parkietach turniejów tańca towarzyskiego.

A w kolejny weekend mocno trzymamy kciuki za pary taneczne, które wybierają się na ogólnopolskie zawody do Bydgoszczy. Równocześnie gorąco zapraszamy chłopców, którzy solidną ramą poprowadzą dziewczęta w sportową pasję do tańca.       

        

 

 

Print Friendly, PDF & Email
"Wytrwać w biegu" reportaż o Ryszardzie Kałaczyńskim
Old Spice Girls! Dzień Kobiet w Więcborku z Babskim Kabaretem.

Wielkość czcionki
Kontrast