Szanty nad Jeziorem Więcborskim

W niedzielę 30 lipca na więcborskim rynku zebrali się fani muzyki żeglarskiej oraz rodzina, przyjaciele, i znajomi zaproszonych artystów Eleonory Stosik i Janusza Ciża. Oczywiście nie zabrakło wspólnego śpiewu, zdjęć i wielu miłych spotkań po latach.
Więcborska Scena Letnia tym razem zaprosiła na szanty w wykonaniu Eleonory Stosik i Janusza Ciża. Pomimo żaru jaki lał się z nieba publiczność nie zawiodła i stawiła się licznie by posłuchać piosenek o tematyce żeglarskiej. Pojawiła się również bardzo silna reprezentacja rodziny Pana Janusza, by pokibicować, wspólnie pośpiewać i spotkać się w miłych okolicznościach. W pierwszym rzędzie pojawił się ręcznie robiony baner przygotowany przez najbliższych witający zgrany duet Eleonory Janusza.
Artyści przygotowali wiele utworów, i zachęcali publiczność do wspólnej zabawy. Nie zabrakło takich przebojów jak „Gdzie ta keja” czy „Modlitwa” Bułata Okudżawy. Artyście kilkoma utworami ujawnili także swoją drugą miłość czyli poezję śpiewaną, którą już w październiku w wich wykonaniu będzie można usłyszeć w więcborskim Ośrodku Kultury. Świetna zabawa, rozśpiewana publiczność oraz doborowi Artyści to przepis na udany koncert plenerowy w pięknych okolicznościach przyrody.
Po koncercie znajomi, rodzina i krewni gorąco przywitali Eleonorę i Janusza. Jeszcze długo po występie trwały rozmowy z najbliższymi, wspomnienia z lat szkolnych i liczne pamiątkowe zdjęcia oraz autografy.

Print Friendly, PDF & Email
Muzyka Starego Wiednia na Więcborskim Rynku.
Konkurs Fotograficzny „Ścieżką Natury”

Wielkość czcionki
Kontrast