VI Jarmark Krajeński – Biesiada z Krzysztofem Koniarkiem

12 sierpnia 2018 r. (niedziela) o godzinie 15.00 zapraszamy na Targowisko Miejskie w Więcborku “Mój Rynek” na VI Jarmark Krajeński oraz Biesiadę z Krzysztofem Koniarkiem

Krzysztof Koniarek – Laureat wielu przeglądów i festiwali.
W 2001 roku zostaje laureatem przeglądu piosenki z repert. Czerwonych Gitar w Stargardzie Szczecińskim i od tego czasu postanawia rozpocząć karierę solową.

Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w 2004r. piosenką „ Daj Mi Te Chwile”. Sukces tej piosenki zachęcił go do dalszego działania i tak z powodzeniem działa na rynku muzycznym. Dzisiaj jako doświadczony artysta ma bardzo bogaty dorobek artystyczny m.in. dwie płyty, kilka teledysków, przebojów i setki koncertów nie tylko w kraju ale i za granicą. Grecja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Węgry, Rosja czy Ukraina.
Krzysztofa wraz z zespołem można usłyszeć i zobaczyć w dwóch odsłonach.
Pierwsza to program autorski. Koncerty z naszym udziałem to duża dawka pozytywnej energii. Melodyjne i pełne wrażliwości teksty sprawiają ze piosenki te trafiają do serc słuchaczy bez względu na wiek. Druga to Krzysztof Koniarek w repertuarze biesiadnym.

Krzysztof wraz z zespołem rozbawi każdą publiczność
najpopularniejszymi, biesiadnymi hitami w połączeniu z dużą dawką humoru!!! Podczas programu przewidziane są również konkursy dla publiczności.

Piosenki Krzysztofa emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, Radio Silesia, Radio Piekary czy Radio Fest. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka „Tylko Ciebie Chcę” otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności.

źródło:https://mgokwiecbork.pl/#event|undefined|118

Created with GIMP
Print Friendly, PDF & Email
Zakaz wstępu do lasu w zarządzie Nadleśnictwa Lutówko
12-19 sierpnia Dni Więcborka

Wielkość czcionki
Kontrast