102 urodziny Pani Jadwigi Jańczak

7 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu – okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu,  ma  możliwość obchodzenia rocznicy swoich 102 urodzin. Szanowna Jubilatka Pani Jadwiga Jańczak tego dnia skończyła właśnie 102 lata.

Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Tu na ziemi Krajeńskiej,  dane było Pani Jadwidze przeżyć ponad cały wiek w naszej burzliwej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych.

Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Sędziwy wiek Pani Jadwigi jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. Najstarszej mieszańce naszej małej Ojczyzny- Gminy Więcbork – dużo zdrowia i jeszcze wielu, wielu lat życia życzyła Przewodnicząca Rady Miejskiej w Więcborku Pani Anna Łańska, Z-ca Kierownika USC Pani Wioleta Łańska oraz Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski.

Print Friendly, PDF & Email
W Borach i na Krajnie
Serwis informacyjny Miasta i Gminy Więcbork - wrzesień '2019

Wielkość czcionki
Kontrast