Zmarł Pan Władysław Rembelski

Dnia 31 grudnia 2021 r. w wieku 73 lat zmarł Pan Władysław Rembelski, były Skarbnik Gminy Więcbork i Powiatu Sępoleńskiego, Radny Rady Miejskiej w Więcborku.

Urodził się 11 sierpnia 1948 r. w Płońsku. Był absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Więcborku, Policealnego Studium Budowlanego w Bydgoszczy oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Prace zawodową podjął w 1967 r. w Wielobranżowej Spółdzielni Pracy w Sępólnie Kraj. gdzie po wielu latach został wybrany Prezesem Zarządu Spółdzielni. Od 1 października 1996 r. do 30 września 1997 r. pracował na stanowisku głównego księgowego w Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Więcborku. Z dniem 1 października 1997 r. uchwałą Rady Miejskiej w Więcborku został powołany na stanowisko Skarbnika Gminy, w związku z przejściem na emeryturę, funkcje tą pełnił do dnia 28 maja 2012 r.. Od dnia 25 czerwca 2014 r. do dnia 31 lipca 2020 r. pełnił funkcję Skarbnika Powiatu Sępoleńskiego.

Od 25 marca 2015 r. sprawował mandat Radnego Rady Miejskiej w Więcborku kandydując z ramienia KWW WIĘCBORK – NASZA GMINA. Jako radny pełnił funkcje Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów.

Pan Władek był wspaniałym człowiekiem. Życzliwym, uczynnym, z ogromnym poczuciem humoru. Był niezmiernie dobrą i wielkoduszną osobą. Dla współpracowników okazywał zrozumienie i pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Nigdy nikomu jej nie odmawiał. Będzie nam wszystkim Pana Władka bardzo brakowało.

Odpoczywaj w pokoju.

Print Friendly, PDF & Email
Nowa wysokości jednorazowego odszkodowania oraz zasiłku chorobowego od 1 stycznia 2022 r.
Życzenia noworoczne

Wielkość czcionki
Kontrast