“Festyn Rodzinny” na rzecz Przedszkola Gminnego “Niezapominajka” w Więcborku

W dniu 20 maja 2023r. na Stadionie Miejskim w Więcborku odbył się kolejny “Festyn Rodzinny” na rzecz Przedszkola Gminnego “Niezapominajka” w Więcborku.

Organizatorami imprezy była Rada Rodziców i pracownicy przedszkola i klubu dziecięcego.

Najważniejszym punktem spotkania były występy artystyczne dzieci (układ taneczny) wszystkich grup przedszkolnych i przedstawienie w wykonaniu rodziców i pracowników przedszkola “Rzepka”, Juliana Tuwima.

W trakcie imprezy dzieci wraz z rodzicami mogli korzystać z mnóstwa atrakcji: malowania twarzy, tatuaży, loterii fantowej, z dmuchanych trampolin i zjeżdżalni, przejazdów bryczką, animacji organizowanych dla dzieci przez M-GOK w Więcborku i ciocie z Klubu Dziecięcego w Więcborku, z konkurencji sportowych wraz z rodzicami, pokazów strażackich, pokazów Zumby i wspólny udział dzieci w tańcu, zabaw przy stoiskach Nadleśnictwa w Runowie i Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.

Dodatkowo Rodzice i starsi skorzystali z porad dietetyka, zmierzyli sobie poziom cukru we krwi i ciśnienie. Pani Dyrektor Biblioteki zachęcała do zapisywania się do Biblioteki Dziecięcej.


Wszyscy mogli się posilić super bigosem, kiełbaską, grochówką. Do kawy lub herbatki można było kupić przepyszne ciasto przygotowane przez rodziców i gofry na patyku.

Dziękujemy rodzicom, pracownikom Przedszkola Gminnego “Niezapominajka” w Więcborku i Klubu Dziecięcego w Więcborku, wszystkim instytucjom i firmom, które wsparły organizację festynu za zaangażowanie, sponsorowanie i pomoc. Gościom za przybycie i udział w wszystkich atrakcjach tego dnia.

Print Friendly, PDF & Email
26 MAJA - Dzień Matki
Uwaga na fałszywe SMS-y od oszustów

Wielkość czcionki
Kontrast