XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich

W dniach 1-4 lipiec 2019 odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich  do lat 17 Drzonków 2019.

MGLKS GROM Więcbork w podnoszeniu ciężarów reprezentowało 4 zawodników : Martyna Pazur, Kacper Nietz, Dominik Sommerfeld, Szymon Stogowski pod opieką trenera Marka Ksobiaka.

Martyna Pazur zdobyła brązowy medal w kat. do 76 kg z rekordami życiowymi (61 kg rwanie, 79 kg podrzut = w dwuboju 140 kg).

Kacper Nietz 5 miejsce w kat. 55 kg z rekordami życiowymi (60 kg rwanie, 78 kg podrzut = w dwuboju 138 kg)

Dominik Sommerfeld 10 miejsce w kat. 61 kg (62 kg rwanie, 75 kg podrzut  = w dwuboju 137 kg)

Szymon Stogowski 8 miejsce w kat. 73 kg (78 kg rwanie, 95 kg podrzut = w dwuboju 173 kg).

Dzięki ciężkiej pracy zawodników oraz trenera na 54 startujące kluby MGLKS GROM Więcbork uplasował się na 13 wspaniałym miejscu.

Natomiast w klasyfikacji wojewódzkiej nasi zawodnicy zdobyli tytuł najlepszego klubu w województwie kujawsko-pomorskim.