Pracowity weekend zawodników WKM

Motocross European Championships NE ZONE 12-13 Maj 2018 Ukraina miasto Kovel.

Olaf Włodarczak i Wiktor Sobiech to właśnie oni reprezentowali Polskę a zarazem nasz klubu podczas eliminacji europejskich w klasie MX85.

Wiktor pierwszy start bardzo udany 11 pozycja w drugim wywrotka i spadek na pozycje 20 .

Olaf pierwszy wyścig nieco słabiej ukończony na pozycji 14 ale za to w drugim był już na pozycji 10.

Klasyfikacja zawodów:

Olaf Włodarczak  pozycja 13

Wiktor Sobiech pozycja 16

Wyniki na stronie.

W ten weekend braliśmy jeszcze udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Lubelszczyzny , Mistrzostwach Stefy Północnej i Mistrzostwa Stefy Zachodniej .

W Karolinie na Międzynarodowych Mistrzostwach Lubelszczyzny była nasza najmłodsza zawodniczka 8 letnia Tosia Rogalska która reprezentowała WKM w klasie MX50.

Trening, pierwszy i drugi bieg pozycja piąta .

8 letnia Tosia ukończyła zawody na pozycji 5.

Mistrzostwa Strefy Zachodniej miejscowość Rosówek , tej rozgrywce wystartowała cała rodzina Ryczków i Maksymilian Wołek.

MX 65

Maksymilian Wołek i Bartosz Ryczek oboje zaliczyli udane starty i ukończyli zawody na pozycjach.

Maks miejsce  5

Bartosz miejsce 7

MX 85

Łukasz Ryczek , cały czas w formie po dwóch biegach zawody ukończył na pozycji 4.

MX Masters

Marcin Ryczek zawody ukończył po środku rodzinnej punktacji , dwa dobre biegi i finalnie pozycja 5.

Mistrzostwa Stefy Północnej w Bartoszycach.

MX Kobiet

Weronka Obiała świetna forma i radosny humor.

Ten zestaw suplementów w rywalizacji pozwolił jej na wywalczanie pozycji na podium.

Weronika w MX Kobiet pozycja II – gratujemy !!!

MX 85

Franek Grzegorczyk zawody ukończone na mocnej 4 pozycji .

MX1C

Michał Łaszczyk , dobry pierwszy wyścig drugi niestety nie ukończony finalnie nasz reprezentant zakończył zawody na pozycji 7.

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Klub WKM Więcbork

Karol Rogalski

Print Friendly, PDF & Email
Zmiana w organizacji ruchu drogowego w Łobżenicy - XXIV Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja