Zawody Mistrzostw Strefy Północnej w Lipnie .

Lipnowski tor jak zawsze przygotowany przez organizatora na bardzo dobrym standardzie, ale nie tylko tor zasługuję na pochwałę.

Od 3 lat Lipno zaczyna się przeobrażać w kompleks sportowy, bardzo dobrze zaplanowane zaplecze i cała infrastruktura w parku maszyn cieszy oko.

Tor motocrossowy w Lipnie 90% to piasek, miękka nawierzchnia sprawia że trzeba odpowiednio ustawić zawieszanie.

Po pierwszych wyścigach zaczynają tworzyć coraz większe dziury i tu już nawet super kosmiczne zamieszanie nie pomoże.

Kondycja i technika zaczyna być decydującym aspektem w wyścigu.

Do pierwszej dziesiątki każdego wyścigu wchodzą zawodnicy którzy odpowiednio zadbali o wydajność sowich organizmów.

W tych zawodach mamy powody do dumy.

Kilku naszych zawodników zajęło indywidualne miejsce na podium a klubowo odrobiliśmy starty i jesteśmy aktualnie na 5 miejscu tak wiec powoli do przodu.

Zwyczajowo klasyfikację indywidualną zaczniemy od najmłodszych.

MX 65 Maksymilian Wołek na swoim KTM ukończył zawody na 8 pozycji.

MX 85 Wiktor Rafalski piękny wyścig i wywalczone II miejsce, kolega Franek Grzegorczyk dojechał na pozycji 8.

MX Kobiet nasza koleżanka Weronika Obiała już nas przyczaiła do regularnych zwycięstw, więc nie jest to zaskoczeniem że zawody ukończyła na podium.

II pozycja po dwóch wyścigach – super.

MX 1C Tomasz Kulczyk najbardziej znienawidzona pozycja VI, Michał Łaszczyk ukończył zawody na miejscu 7.

MX 2C Michał Tadych , Dawid Koliński i Dawid Szkodziński. Panowie szkoda bez podium ale przywiezione cenne punkty dla klubu.

No i na koniec najliczniejsza i najmocniejsza grupa czyli MX Open.

Bezkonkurencyjny i w świetnej formie Luis Carstens I miejsce. Za Luisen na metę wjechali Janusz i Kamil Śmigiel oraz Bartosz Pierzyński .

O odpowiednie smarowanie dla maszyn naszych zawodników zadbał nasz sponsor Andrzej Klimowicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zawodach  i gratulujemy wygranych.