Old Spice Girls! Dzień Kobiet w Więcborku z Babskim Kabaretem.

         W Dniu Kobiet widownia Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku była przepełniona. Nie ma się co dziwić skoro na scenie takie osobistości jak Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska czyli Babski Kabaret Old Spice Girls.

         Tegoroczny Dzień Kobiet na długo zostanie w pamięci osób, które miały możliwość obejrzenia wspaniałego występu aktorek, które bawią publiczność z desek teatru już od ładnych kilkudziesięciu lat. Old Spice Girls czyli Babski Kabaret to klasa sama w sobie, na scenie najwybitniejsze polskie aktorki Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska. Natomiast autorzy tekstów to marka sama w sobie: Maria Czubaszek, Marian Hemar, Zbigniew Korpolewski.

         I tak przez dwie godziny Babski Kabaret Bawił więcborską publiczność, która przyjęła artystki gromkimi brawami. Zabawne skecze, żarty i przekorne piosenki rozbawiły publiczność do łez. Jeszcze długo po spektaklu dało się słyszeć roześmiane panie, które w taki sposób rozpoczęły świętowanie Dnia Kobiet.

         Nie zabrakło oczywiście kwiatów dla artystek, które wręczył przedstawiciel męskiej części publiczności oraz gorących życzeń dla wszystkich obecnych na sali pań.

         A po występie był czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy na pierwszej stronie świeżutkiej książki Lidii Stanisławskiej „Anegdoty”. Ogromna kolejka wielbicieli talentów aktorek ustawiła się po to, aby zamienić choć słowo z ulubioną artystką.

         Wszyscy w znakomitych humorach opuścili Salę Widowiskową MGOK w Więcborku i wydaje się, iż świętowania Dnia Kobiet nastąpił ciąg dalszy 😉

Tanecznym krokiem w sportowe życie…
Dzień sołtysa w Gminie Więcbork